
Переключатель I-0-II с общим выходом сверху, 4-пол., 40А/400В, 3м Hager SFT440 (ввод резервного питания)
1 647,06 ₴
- Нет в наличии
- Код: 100427
+380 (99) 277-46-57
Виктория- +380 (63) 155-18-11Виктория
- +380 (50) 660-85-00Владимир
- +380 (63) 660-85-00Владимир
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Схема: I-0-II
Тип: Переключатель I-0-II с общим выходом сверху.
Количество полюсов: 4.
Рабочее напряжение: 400 В.
Номинальный ток коммутации: 40 А.
Рабочая температура: от -20 до 50°С.
Температура хранения: от -40 до 80°С.
Срок службы механических операций: 200 000.
Габариты: 83 мм х 70 мм.
Степень защиты IP: 20
Артикул Hager: SFT440
Тип: Переключатель I-0-II с общим выходом сверху.
Количество полюсов: 4.
Рабочее напряжение: 400 В.
Номинальный ток коммутации: 40 А.
Рабочая температура: от -20 до 50°С.
Температура хранения: от -40 до 80°С.
Срок службы механических операций: 200 000.
Габариты: 83 мм х 70 мм.
Степень защиты IP: 20
Артикул Hager: SFT440
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hager Group |
| Количество полюсов | 4 шт |
| Номинальный ток | 40 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальное рабочее напряжение | 400 В |
| Мощность | 8.4 Вт |
| Тип рукоятки | Несъемная |
| Сечение подключаемых проводов | 16 кв.мм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Механическая износостойкость | 200000 циклов |
| Количество контактов | 12 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 71 мм |
| Высота | 83 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Параметры сети | |
| Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: | 4000 B |
| Номінальний робочий струм АС21 категорія В: | 40 A |
| Номінальний робочий струм АС22 категорія А: | 40 A |
| Допустимий номінальний струм що витримується менше 1 сек.: | 0,6 kA |
| Номінальний термічний струм: | 40 A |
| Номінальний робочий струм АС21 категорія А: | 40 A |
| Номінальний робочий струм АС22 категорія В: | 40 A |
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 8,4 W |
| Розсіювана потужність з розрахунку на кожний полюс: | 2,1 W |
| Витривалість | |
| Електрична міцність при номінальному навантаженні по AC 21 у робочих циклах: | 25000 |
| Електрична міцність при номінальному навантаженні по AC 22 у робочих циклах: | 25000 |
| Монтаж | |
| Момент затяжки: | 1,8 Нм |
| Підключення | |
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 1,5 - 10 мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 1,5 - 16 мм² |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
| Стандарти | |
| Стандартний текст: | IEC 60947-3 |
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
| Умови використовання | |
| Робоча температура: | -20…50 °C |
| Ступінь забруднення відповідно до IEC 60664 / IEC 60947-2: | 2 |
| Висота: | 2000 м |
| Температура зберігання / транспортування: | -40…80 °C |
Информация для заказа
- Цена: 1 647,06 ₴

