-50%

Сонцезахисні окуляри Y9902 – унісекс модель у стилі Browline
269 ₴
134,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
+380 (99) 277-46-57
Виктория- +380 (63) 155-18-11Виктория
- +380 (50) 660-85-00Владимир
- +380 (63) 660-85-00Владимир
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Варіанти:
-
Y9902 T-5 2 шт – лінзи з помаранчевим дзеркальним відтінком
-
Y9902 T-2 – класичні затемнені лінзи
Особливості:
-
Матова чорна оправа з золотистими дужками
-
Металева перемичка для стильного акценту
-
Захист від ультрафіолету UV400
-
Легка конструкція для щоденного використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Форма | Круглая |
| Материал оправы | Пластик |
| Тип оправы | Ободковые |
| Цвет линз | Желтый |
| Цвет | Черный |
| Градиенты | Да |
| Категории и степень защиты линз | UV400 |
| Складная оправа | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 50 мм |
| Длина заушника | 142 мм |
| Мост | 24 мм |
Информация для заказа
- Цена: 134,50 ₴







