-50%

Сонцезахисні окуляри C56370 526-126 – витончена модель із глибоким кольором
269 ₴
134,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
+380 (99) 277-46-57
Виктория- +380 (63) 155-18-11Виктория
- +380 (50) 660-85-00Владимир
- +380 (63) 660-85-00Владимир
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
-
Сині градієнтні лінзи з UV400 захистом
-
Глянцева оправа з блискітками, що додають глибини образу
-
Комфортна посадка завдяки гнучким металевим шарнірам
-
Легкий корпус з пластиковими дужками
Ідеальний варіант для виразного повсякденного стилю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Langtemeng |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Форма | Бабочка |
| Материал оправы | Пластик |
| Тип оправы | Ободковые |
| Цвет линз | Синий |
| Цвет | Синий |
| Градиенты | Да |
| Категории и степень защиты линз | UV400 |
| Складная оправа | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 58 мм |
| Длина заушника | 132 мм |
| Мост | 17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 134,50 ₴




