-50%

Сонцезахисні окуляри J58239 C1-6-536 – яскравий акцент у вашому образі
269 ₴
134,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
+380 (99) 277-46-57
Виктория- +380 (63) 155-18-11Виктория
- +380 (50) 660-85-00Владимир
- +380 (63) 660-85-00Владимир
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Дизайн
Окуляри у модному жовтому кольорі з металевими дужками
Лінзи з ефектом дзеркального відблиску захищають очі від яскравого світла
Напівпрозора оправа додає легкості образу
Характеристики
-
UV400 захист від ультрафіолету
-
Зручні носоупори
-
Легка металева фурнітура
-
Універсальний розмір: 53-21-130
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Langtemeng |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Форма | Квадратная |
| Материал оправы | Пластик |
| Тип оправы | Ободковые |
| Цвет линз | Желтый |
| Цвет | Золотистый |
| Градиенты | Да |
| Категории и степень защиты линз | UV400 |
| Складная оправа | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 53 мм |
| Длина заушника | 130 мм |
| Мост | 21 мм |
Информация для заказа
- Цена: 134,50 ₴




