-50%

Сонцезахисні окуляри Y9902 – унісекс модель у стилі Browline
269 ₴
134,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
+380 (99) 277-46-57
Вікторія- +380 (63) 155-18-11Вікторія
- +380 (50) 660-85-00Володимир
- +380 (63) 660-85-00Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Варіанти:
-
Y9902 T-5 2 шт – лінзи з помаранчевим дзеркальним відтінком
-
Y9902 T-2 – класичні затемнені лінзи
Особливості:
-
Матова чорна оправа з золотистими дужками
-
Металева перемичка для стильного акценту
-
Захист від ультрафіолету UV400
-
Легка конструкція для щоденного використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Кругла |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Жовтий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Складна оправа | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Довжина завушника | 142 мм |
| Міст | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134,50 ₴







