
Опт та роздріб Mobitehnika MT-5810 USB BlueTooth бездротовий мобільний чековий принтер 58мм Poster Android Windows
1 116 ₴
949 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100021
- +380 (63) 155-18-11Вікторія
- +380 (50) 660-85-00Володимир
- +380 (63) 660-85-00Володимир
Мобільний чековий термопринтер Mobilehnika MT-5810 зі швидкістю друку 70 мм/с з підтримкою живлення від вбудованого акумулятора. Забезпечує організацію виведення на друк у складі автономного мобільного офісу. Призначена для друку чеків, накладних, гарантійних талонів та іншої текстової інформації на термочутливій чековій стрічці шириною до 57 мм.
Особливості цієї моделі принтера:
- Простота конструкції та міцний пластиковий корпус.
- Можливість живлення від вбудованої акумуляторної батареї з тривалим часом роботи.
- Низька вартість високоякісного термодруку (відсутність витратних матеріалів у вигляді термотрансферної стрічки – простий термомеронос на термопапір).
- Підтримка графічного друку з різною щільністю, підтримка завантаження та друку зображень NV, Підтримка растрового друку (можливість вставити у зображення логотипи, емблеми тощо у вигляді растрових чорно-білих двобітних малюнків).
- Підтримка кодових сторінок WPC1251 (Cyrillic) та OEM866 (Cyrillic#2).
- Можливість підключення до мобільних пристроїв під керуванням операційних систем Android*.
- Налаштування типів та розмірів шрифтів.
- Можливість встановлення касової стрічки в рулоні, диматетром до 43 мм (довжина стрічки в такому рулоні до 21 м або 30 м надтонкого термопаперу).
- Проста та швидка заміна основи-носія (термопаперу для друку чеків).
- Використання USB 2,0 інтерфейсу (Type-C) для зв'язку з ПК та передачі даних друку; BlueTooth інтерфейс – для підключення до пристроїв під керуванням системи Android*.
- Можливість роботи в режимі емуляції ESC/POS.
- Сумісний із системою ПРРО POSTER. Перелік інших моделей, сумісних із зазначеною системою, можна завантажити за посиланням.
Ідеально підходить в першу чергу для друку в мобільних умовах служб кур'єрської доставки, мобільних точках роздрібної торгівлі та сфери обслуговування. Забезпечує друк нефіскальних чеків (друк фіскальних чеків також можлива за умови, що принтер підключений до системи ППРО) у торгових точках мереж роздрібної торгівлі, кафе та ресторанах, в інших сферах обслуговування, де необхідний друк будь-якої текстової або двобітної графічної (наприклад, логотип на друк. стаціонарного обладнання. Завдяки універсальним USB та BlueTooth інтерфейсам підключення цю модель принтера можна підключити практично до будь-якого обладнання підприємства, що має відповідний інтерфейс. Працює під керуванням операційних систем Windows 10, 11, Android*, Linux, Windows XP **, Vista**, Win7**.
Технічні хараткеристики:
1. Характеристики друку:
- Спосіб друку: пряме термоперенесення.
- Роздільна здатність друку: 203 dpi (8 точок/мм або 384 точки/рядок)
- Максимальна ширина друку: 48 мм.
- Максимальна швидкість друку: 70 мм/сек.
- Можливість друку графічної інформації: Монохромні двобітні зображення.
- Типи штрих-кодів, що підтримуються: UPC-A; UPC-E; JAN13 (EAN13); JAN8 (EAN8); CODE39; ITF; CODABAR; CODE93; CODE128.
- Типи підтримуваних QR-кодів: QR CODE, PDF417
- Тип основи-носія: паперова термочутлива чекова стрічка.
- Підтримувана ширина чекової стрічки, що встановлюється (максимальна): 57.5±0.5 мм.
- Максимальний зовнішній діаметр рулону основи-носія: 43 мм.
- Товщина основи-носія, що встановлюється: 0,06 – 0,08 мм.
2. Механічні та електричні:
- Інтерфейс дротового підключення до комп'ютера: USB 2.0 роз'єм Type-C.
- Інтерфейс бездротового підключення до пристроїв Android: BlueTooth.
- Гарантований ресурс відпрацювання на відмову друкуючої голівки: 50 км.
- Робоча вхідна напруга для комплектного адаптера живлення: 110 – 240 В, 50 – 60 Гц.
- Робоча вихідна напруга комплектного адаптера живлення: 5 В; 2,0 А.
- Тип роз'єму комплектного адаптера живлення: USB Type-A.
- Характеристики вбудованої батареї: 7,4 В; 1500 мАг
- Час роботи від батареї в режимі очікування: 4 дні при повному заряді акумулятора.
- Ресурс батареї безперервного друку: 12 рулонів термострічки з намоткою 19 м при повному заряді акумулятора.
- Габаритні розміри: 105 х 75 х 45 мм.
- Вага: 0,19 кг (без урахування ваги рулону паперу).
- Габаритні розміри упаковки: 140 х 119 х 70 мм
- Вага комплекту в упаковці: 0.42 кг.
3. Вимоги щодо зберігання та експлуатації:
- Діапазон робочих температур: від 0 до +45 °С.
- Діапазон температури при зберіганні: від -10 до +60 °С.
- Відносна вологість під час експлуатації: 10-80% (без утворення конденсату).
- Відносна вологість при зберіганні: 10-90% (при 40 ° С без утворення конденсату).
У комплект поставки входить: принтер, адаптер живлення, інтерфейсний кабель USB Type-A – USB Type-C, посібник користувача англійською мовою, тестовий рулон термострічки, комплект упаковки.
Увага!!! Через постійну роботу над покращенням якості прикладного програмного забезпечення комплект ПЗ на фізичних носіях з принтером не постачається. Для підключення, налаштування та подальшої експлуатації скористайтесь посиланнями нижче:
- Пакет драйверів для Windows тут.
- Інструкція зі встановлення драйверів тут.
- Інструкція з налаштування кодування тут.
- Пакет драйверів для MacOS тут.
- Пакет драйверів для Linux тут.
- *Пакет драйверів для Android тут.
- Керівництво корстувача англійською мовою можна взяти тут.
- Утиліта для тонкого налаштування принтера, в тому числі налаштування кодової сторінки та шрифтів, знаходиться тут. Налаштування проводиться згідно з інструкцією виробника.
- ***Альтернативне програмне забезпечення тут.
* Увага!!! Для підключення принтера під операційною системою Android необхідно завантажити з Play Market програму RawBT. Додаток безкоштовний тільки для індивідуального використання, про що свідчить напис внизу друку, змістом: "БЕЗКОШТОВНА ВЕРСІЯ RAW.APP Тільки для особистого користування". Для комерційного використання потрібна ліцензія, яку можна придбати у розробника всередині програми. Придбання ліцензії НЕ Є ОБОВ'ЯЗКОМ ПРОДАВЦЯ!
Увага!!! Для підключення принтера під деякими версіями операційної системи Android необхідно завантажити з Play Market програму ESC POS Bluethoth Print Service.
** для роботи в застарілих системах може знадобитися заміна драйверів та програмного забезпечення останніх версій на альтернативні, старіші версії драйверів.
*** УВАГА!!! Альтернативні драйвери для всіх систем рекомендуються для встановлення та використання виключно впевненими у своїх діях користувачами. Виробник обладнання та продавець не несуть відповідальності за будь-які наслідки використання альтернативних драйверів. Вся відповідальність лягає виключно на користувача, що встановлює подібні версії програмного забезпечення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobitehnika |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 70 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 48 мм |
| Діаметр рулону | 43 мм |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, ITF, UCC, Code 39, Code 128, 1D, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | Bluetooth, micro USB |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Напруга акумулятора | 7.4 V |
| Джерело живлення | Li-ion |
| Вбудований джерело живлення | літій-іонна АКБ |
| Ємність АКБ | 1500 mAh |
| Інтерфейс підключення до джерела | BlueTooth, USB |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 1 А |
| Напруга | 240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 0.19 кг |
| Максимальна ширина стрічки | 57.5 мм |
| Вага в упаковці (кг) | 0.42 |
| Габарити упаковки (Д*Ш*В), мм | 147 x 119 x 70 |
- Ціна: 949 ₴





