
ZML28 High Quality OEM Блок живлення квадратний для ноутбука LENOVO 20V, 3.25A, 65W, 4.0*1.7мм bullet, L-образний роз'єм
336 ₴
- В наявності
- Код: ZML28
+380 (99) 277-46-57
Вікторія- +380 (63) 155-18-11Вікторія
- +380 (50) 660-85-00Володимир
- +380 (63) 660-85-00Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
High Quality OEM Блок живлення квадратний для ноутбука LENOVO 20V, 3.25A, 65W, 4.0*1.7мм bullet, L-образний роз'єм - неорігінальний блок живлення для вказаного сімейства ноутбуків від ОЕМ постачальника з якістю орігінального.
Виготовляється на тих самих потужностях, що і оригінальні, але не брендується виробником ноутбуків Lenovo.
Особливості пропонованого адаптеру:
- Вихідна потужність 65 Вт, яка забезпечує оптимальну ефективність роботи широкого спектру пристроїв з категорії "для роботи, розваг та навчання".
- Сумісності з моделями ноутбуків Lenovo, які споживають не більше 65Вт потужності, живляться напругою 18,5-20,5В та мають відповідний роз'єм живлення.
- Блок живлення оснащений стандартним роз'ємом типу "BULLET" 4.0 x 1.7 мм
- Джерело живлення, працює від мережі змінного струму з напругою 100-240 В, що гарантує стабільну подачу необхідного ноутбуку живлення в електричних мережах багатьох країн світу (при використанні відповідних перехідників для підключення вилки кабелю живлення стандарту Євро на стандартні для країни, де буде використовуватися).
Технічні характеристики:
- Тип пристрою: адаптер живлення, перетворювач високої напруги змінного струму (АС) в низку напругу постійного струму (DC).
- Параметри вхідної мережі:
- Тип вхідної напруги: AC
- Інтервал значень вхідної напруги: 100-240В
- Інтервал значень вхідного струму: 0,5-1,0А
- Частота змінного струму: 50, 60Гц
- Тип вилки підключення до мережі: EURO
- Параметри виходу адаптеру:
- Тип вихідної напруги: DC
- Значення вихідної напруги: 20В (-5% +2%)
- Значення вихідного струму: 3,25А±3%
- Тип конектора підключення до ноутбуку: "Bullet" 4,0 х 1,7 мм.
- Форма конектора до ноутбуку: L-образний
Комплект постачання: адаптер живлення, комплект паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 4.0x1.7 мм |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
| Сила струму | 1 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴



