
ZMAS08 High Quality OEM Блок живлення для ноутбука ASUS 19V, 3.42A, 65W, 5.5*2.5мм bullet, L-образний роз'єм
263 ₴
- В наявності
- Код: ZMAS08
+380 (99) 277-46-57
Вікторія- +380 (63) 155-18-11Вікторія
- +380 (50) 660-85-00Володимир
- +380 (63) 660-85-00Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
High Quality OEM Блок живлення для ноутбука ASUS 19V, 3.42A, 65W, 5.5*2.5мм bullet, L-образний роз'єм - неорігінальний блок живлення для вказаного сімейства ноутбуків від ОЕМ постачальника з якістю орігінального.
Виготовляється на тих самих потужностях, що і оригінальні, але не брендується виробником ноутбуків Asus.
Особливості пропонованого адаптеру:
- Вихідна потужність 65 Вт, яка забезпечує оптимальну ефективність роботи широкого спектру пристроїв з категорії "для роботи, розваг та навчання".
- Сумісності з моделями ноутбуків Asus, які споживають не більше 65Вт потужності, живляться напругою 18,5-20,0В та мають відповідний роз'єм живлення.
- Блок живлення оснащений стандартним роз'ємом типу "BULLET" 5.5 x 2.5 мм
- Джерело живлення, працює від мережі змінного струму з напругою 100-240 В, що гарантує стабільну подачу необхідного ноутбуку живлення в електричних мережах багатьох країн світу (при використанні відповідних перехідників для підключення вилки кабелю живлення стандарту Євро на стандартні для країни, де буде використовуватися).
Технічні характеристики:
- Тип пристрою: адаптер живлення, перетворювач високої напруги змінного струму (АС) в низку напругу постійного струму (DC).
- Параметри вхідної мережі:
- Тип вхідної напруги: AC
- Інтервал значень вхідної напруги: 100-240В
- Інтервал значень вхідного струму: 0,5-1,0А
- Частота змінного струму: 50, 60Гц
- Тип вилки підключення до мережі: Schuko (EURO, Тип F)
- Довжина мережевого кабелю: 1,4 м
- Параметри виходу адаптеру:
- Тип вихідної напруги: DC
- Значення вихідної напруги: 19В (-3% +5%)
- Значення вихідного струму: 3,42А±3%
- Тип конектора підключення до ноутбуку: "Bullet" 5,5 х 2,5 мм.
- Форма конектора до ноутбуку: L-образний
Комплект постачання: адаптер живлення, мередевий кабель, комплект паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
| Сила струму | 1 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴



