
POS-принтер Netum NT-5890TU Black (NT-5890TU)
982 ₴
- Немає в наявності
- Код: R100081U
- +380 (63) 155-18-11Вікторія
- +380 (50) 660-85-00Володимир
- +380 (63) 660-85-00Володимир
POS Принтер чеків серії NT-5890TU дуже зручний в експлуатації. Ергономічне розташування клавіш, витончений компактний дизайн, малий вага, зовнішній блок живлення, мережевий інтерфейс USB надійність і прийнятна ціна — основні відмінності цієї моделі. Термопринтер серії NT-5890TU незамінний там, де необхідний термодрук за розумні гроші, через інтерфейс USB. Процедура завантаження термопаперу гранично спрощена. Ця модель принтера має неймовірно малі габарити, міцний компактний корпус і високу швидкість друку 90 мм/с на папері завширшки 58 мм. Принтер NT-5890TU рекомендується до застосування в магазинах, ресторанах, кафе, кіосках для друку нефіскальних чеків, передніх, замовлень, звітів та ін. документів на термопапері завширшки 58 мм. Інтерфейс для відкриття грошового ящика
| Основні | |
|---|---|
| Тип штрих-коду | Code 39, ITF |
| Роздільна здатність друку | 384 dpi |
| Максимальна ширина друку | 48 мм |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Діаметр рулону | 65 мм |
| Швидкість друку | 90 мм/с |
| Метод друку | Термодрук |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Виробник | Netum Electronic Technology |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Win9x, Win ME, Win2K, WinNT, WinXP, WinVista, Win7, Win8, Win10, Linux |
| Автообрезка чека | Немає |
| Можливість підключення грошового ящика | Є |
| Гарантія | 6 місяців |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 112 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Вага | 0.78 кг |
| Довжина | 199 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживаний струм | 1 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип принтера | Настільні |
- Ціна: 982 ₴




